top of page

У жовтні на годинах психолога з учнями 8-х класів проведено заняття на тему «Стрес». Під час занять учні ознайомилися з поняттям «стрес», дізнались яким він буває, як проявляється і як швидко його опанувати, ознайомилися із техніками для опанування стресу, розвивали комунікативні навички, почуття власної значимості.
З учнями 1-х класів проведено заняття «Ось такий я!». Заняття було спрямоване на підвищення самооцінки дітей, розвиток їхньої самовпевненості в собі, самопізнання, а також зняття напруги.
https://docs.google.com/document/d/1RUNy4mgAq5Y46llI0ylP_0LbHOj6yPPctOWC1pLmP0w/edit?usp=sharing
Ментальне здоров'я - це стан психічного і емоційного благополуччя, який дозволяє людині відчувати гармонію з собою та світом навколо. На годині психолога з учнями 4-х класів ознайомилися з таким поняттям як стрес та його дію на психіку в екстремальних ситуаціях, розвивали комунікативні навички, почуття власної значимості.
https://docs.google.com/document/d/1bUfa2of5ySk5Emhv7LDV-mvAfG4HgA_iQV6XD6m2GEU/edit?usp=sharing
Людині притаманно мати певний набір страхів, який може змінюватися залежно від віку, освіти, соціального статусу та багатьох різних факторів. Однак ці страхи не повинні заважати в повсякденному житті та гальмувати розвиток. На годинах психолога з учнями 5-6 класів вчилися долати страхи, як діяти в складних ситуаціях і що робити, коли страшно і тривожно.
https://docs.google.com/document/d/18M8ojKYcbs_Tv981_Ui-zynMwpeo0Q3ZC7hneuSTUKw/edit?usp=sharing
Зробивши комплімент, людина може підвищити настрій, покращити відносини та викликати почуття задоволення в того, кому він адресований. На годинах психолога з учнями 5-х класів розглянули основні поради як робити компліменти, бо реакція на компліменти напряму пов'язана з самооцінкою, досвідом спілкування та мотивацією
https://docs.google.com/document/d/1PlCCWFF0bNN9pdjFUH7NLq6CYvBNrlDSyfFmcgxHoEI/edit?usp=sharing
Щодня ми можемо зіткнутися з різними екстремальними ситуаціями: стихійні лиха, аварії, пожежі, катастрофи, нещасні випадки, ДТП тощо. Постраждалими можуть виявитися окремі люди, сім'ї та цілі спільноти. Люди втрачають будинки, близьких, виявляються відірваними від сім'ї та звичайного оточення або стать свідками насильства, руйнувань і смерті. Не варто забувати і про психологічні реакції, які є незмінними супутниками будь-якої екстремальної ситуації і, нерідко, погіршують загальний стан постраждалого, зменшують шанси вижити як безпосередньо в умовах екстремальної ситуації, так і впродовж тривалого часу після її закінчення.
На годинах психолога з учнями 9-х класів вивчали як правильно надавати екстрену психологічну допомогу (самодопомогу) під час перебування в екстремальних ситуаціях










День безпечного інтернету відзначається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч - це 6 лютого. На годині психолога з учнями 5-х класів говорили про безпечне користування інтернетом, ознайомилися з поняттям КІБЕРБУЛІНГ, розглянули 8 класичних типів кібербулінгу.








На годинах психолога з учнями 8-х класів говорили про таке поняття як "щастя".
Щастя – це психоемоційний стан цілковитого вдоволення життям, відчуття радості, приємних емоцій та задоволення. Щастя виникає внаслідок різних факторів, таких як зосередженість на хороших думках, пошук і досягнення своїх цілей, а також відчуття мети.






На занятті "Чарівні слова відкривають серце" з учнями 5-х класів ознайомилися із загальними правилами гідної поведінки.






На годинах психолога з учнями 6х-7х класів застосовували арт-терапевтичні техніки для зняття нервової напруги, тривожності і страху, а також гармонізували свій внутрішній стан і покращували своє ментальне здоров'я.











20 листопада відзначається Всесвітній день дитини




Заняття "Не будь байдужим до проблем інших" на якому учні 6-х класів стимулювали уяву у пошуках власного розуміння толерантності, розвивали навички спілкування з іншими людьми, взаємодії з ними на основі співчуття, розуміння, доброзичливості.










На занятті "Три кроки до психічного здоров'я" з учням 5-х класів знайомилися з інструментами які допомагають дбати про власний внутрішній стан, займалися пошуком особистих ресурсів для гарного настрою.






Протягом вересня-жовтня практичним психологом здійснювалися психологічні дослідження адаптації учнів 1-5х класів до нових умов навчання.









